Ubytování

Srub I. 8.osob

V přízemní části se nachází veliká obývací místnost s krbem a velikou sedací lavicí a masívním stolem. Je vybavena Full HD televizí, DVD přehrávačem a domácím kinem s 5.1 zvukem.
Součástí je perfektně vybavený kuchyňský kout se dvěma chladničkami, rychlovarnou konvicí, mikrovlnou troubou, vařičem a toustovačem. Samozřejmostí je veškeré nádobí a kuchyňské pomůcky.

Dále se zde nachází koupelna s WC a masážním sprchovým koutem. V podkrovní části jsou dvě ložnice, ve kterých je vždy jedno dvojlůžko a jedna samostatná postel. V případě většího počtu slouží jako další dvě lůžka lavice v přízemní části. Součásti podkroví je také koupelna s WC a rohovou vanou. Hned po otevření vstupních dveří je venkovní posezení s krbem. K dispozici je také lávový gril.

Pozemek má rozlohu cca 1200m2 a je od okolí oddělen kamennou zdí a živým plotem aby se maximalizovalo vaše soukromí. Na pozemku se nachází koupací jezero o cca 100m2 s vodopádem , vorem pro děti a nočním podvodním osvětlením. Pro děti je tu pískoviště, páková i lavicová houpačka ,prolézačka. Dále jsme pro děti postavily domeček na hraní ve stylu jeskyně. K dispozici zde také máte dvě horská kola. Pro více informací si prohlédněte naší fotogalerii, nebo nás kontaktujte. Rádi vám odpovíme na všechny dotazy.

 

Srub II. 11.osob

V přízemní části se nachází veliká obývací místnost s krbem a velikou sedací lavicí a masívním stolem. Je vybavena Full HD televizí, DVD přehrávačem a domácím kinem s 5.1 zvukem.
Součástí je perfektně vybavený kuchyňský kout s barovým pultem. Kuchyně je vybavena dvěma chladničkami, rychlovarnou konvicí, mikrovlnou troubou, vařičem s malou troubou a toustovačem. Samozřejmostí je veškeré nádobí a kuchyňské pomůcky. Dále je zde koupelna s WC a rohovou vanou..

V podkrovní části jsou tři ložnice s následujícím uspořádáním lůžek: Ložnice I. Dvoulůžko + 2x jednolůžko , Ložnice II. Dvoulůžko + 1x jednolůžko , Ložnice III. Dvoulůžko. Jako další dvě plnohodnotná lůžka slouží sedací lavice v přízemní části.Samozřejmosti podkroví je koupelna s WC a masážním sprchovým koutem.

Hned za vstupními dveřmi z venkovní strany je zastřešená terasa s venkovním posezením a velkým grilem. Na pozemku samotném je koupací jezero a vodopádem a osvětlením . Samozřejmostí je pískoviště , různé druhy houpaček , dětská jeskyně, venkovní lehátka.Milovníci klasického opékání jistě využijí ohniště s posezením okolo..Nejlépe si prohlédnout fotogalerii , kde se můžete sami přesvěděit co vše jsme pro vaši dokonalou pohodu pro vás připravily....

Srub I. i srub II. stojí každý na svém , samostatném pozemku a jsou od sebe zcela odděleny!!!Každý má svou vlastní příjezdovou cestu a veškeré vybavení !!! V případě většího počtu osob máme pro vás zdarma připravené přistýlky!!!